Vācijā koksnes cenu indekss koka iepakojumam un paletēm šā gada maijā samazinājies

Mēneša cenu indekss zāģmateriāliem un koksnes materiāliem koka iepakojumam un paletēm 2023. gada maijā ir samazinājies salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi. Masīvkoksnes indekss koka paletēm samazinājies par 2,5%, salīdzinot ar aprīli, kad tas savukārt jau bija krities par 2,1%. Ar statusu 323,7 punkti raksturīgā vērtība, ko noteikusi Federālā Koka iepakojuma – palešu – eksporta iepakojuma asociācija (HPE) sadarbībā ar Bonnas universitāti, bija par 37,8% zemāka nekā iepriekšējā gadā.

Koka iepakojuma masīvkoksnes indekss samazinājies par 3,4% līdz 212,1 punkta līmenim – pēc mīnusa 0,9% aprīlī. Salīdzinot ar 2022. gada maiju, tas izraisīja samazinājumu par 35,1%.

2023.gada maijā samazinājies arī iepakojuma saplākšņa indekss – par 2% līdz 218,6 punktu līmenim. Tādējādi indekss bija par 22,9% zemāks nekā iepriekšējā gadā.

Samazinoties par 1,5% salīdzinājumā ar aprīli, līdz 117,4 punktiem, OSB iepakojuma indekss maijā samazinājies nedaudz mazāk nekā iepriekš. Salīdzinot ar indeksa līmeni 2022. gada maijā, ir mīnuss 38,2%.

 

Avots: fefpeb ; fordaq

Foto: abctimber.com

 

 

 

 

Tulkot
Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Translate
Use Google to translate the website. We are not responsible for the accuracy of the translation
Перевести
Для перевода сайта воспользуйтесь Google. За точность перевода мы ответственности не несём.