Krievijas “Segeža” plāno izveidot iepakojuma un loģistikas centru Ēģiptē

Krievijas uzņēmumu grupa Segeža Group, PJSFC sistēmas mežsaimniecības daļa, risina sarunas par iepakojuma ražošanas un loģistikas centra izveidi Ēģiptē visu savu produktu nosūtīšanai uz Ēģiptes un citiem ārvalstu tirgiem. Par to ziņo aģentūra Interfax, atsaucoties uz uzņēmuma amatpersonu.

Uzņēmuma viceprezidents valdības programmu, ilgtspējīgas attīstības un mežsaimniecības politikas jautājumos Nikolajs Ivanovs  atzina, ka sarunas ir sākotnējā posmā un Segeža grupas prezidents Mihails Šamoļins šādu iespēju šomēnes ir apspriedis Ēģiptes rūpniecības un tirdzniecības ministru Ahmedu Samīru Salehu. Uzņēmumu interesē galvenokārt iepakojuma ražošana un, iespējams, tirdzniecības noliktavas izveide kā centrs savas produkcijas pārdošanai Ēģiptē un citās valstīs.

Viņš atzina, ka Ēģiptes tirgus ir diezgan liels un turklāt ir iespējams sasniegt visas Ziemeļāfrikas, Persijas līča valstis.

Segeža uzņēmumam vairs nav ražotņu ārvalstīs. Uzņēmums 2023.gada sākumā pārdeva savu meitas uzņēmumu Segezha Packaging ar septiņām papīra iepakojuma rūpnīcām Vācijā, Dānijā, Nīderlandē, Itālijā, Čehijā, Turcijā un Rumānijā.

Ēģipte veidoja 3% no Segežas zāģmateriālu pārdošanas apjoma 2023. gada pirmajā ceturksnī, ierindojot to otrajā vietā aiz Ķīnas, kas veidoja 91%; Krievija bija trešā ar 2%.

 

Avots: Interfax

Photo by Rolf Neumann on Unsplash

Tulkot
Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Translate
Use Google to translate the website. We are not responsible for the accuracy of the translation
Перевести
Для перевода сайта воспользуйтесь Google. За точность перевода мы ответственности не несём.