“ABC Timber” SIA

Kontaktinformācija:

ABC Timber komanda ir radījusi platformu, kas noderīga ikvienam, kuram aktuāli ar koksni saistīti jautājumi – kā ražotājiem un mežizstrādātājiem, tā koksnes pircējiem, pārdevējiem un pakalpojumu sniedzējiem. Šeit iegūsi ne vien noderīgu informāciju par koksni, tās ražošanu, apstrādi un tirdzniecību, bet uzzināsi arī par būtiskākajiem nozares jaunumiem. Ikvienam platformas lietotājam ir pieļuve ABC Timber:
  • Tirdzniecības platformai;
  • Pakalpojumu platformai;
  • Darba sludinājumu platformai;
  • Sadarbības partneru datu bāzei un kontaktinformācijai;
  • Jaunumu sadaļai par nozares aktualitātēm;
  • Pastāvīgam klientu atbalstam, kas palīdzēs gūt labāko rezultātu, ko sniedz pievienošanās ABC Timber platformai.
  • Mums rūp ikkatrs nozares dalībnieks, tāpēc platformas biedriem sniedzam ne tikai attālinātās konsultācijas, bet arī iespējami bieži apmeklējam klientus klātienē – tas ļauj gūt labāku priekštatu par darbības jomu un procesiem, kā arī nodrošinat iespējami labāko apkalpošanas kvalitāti.
  • Sludinājumu cena ir 4 € par vienu sludinājuma vienību.
Jēkabpils novada kokapstrādes uzņēmumi “NDB Timber” un “DLLA” attīstībā investēs kopumā 1,936 miljonus eiro, kā ziņo aģentūra Leta, atsaucoties uz uzņēmumu pārstāvjiem pagājušajā nedēļā. Attīstības projekti tiks īstenoti ar Norvēģijas līdzfinansējumu Norvēģijas finanšu instrumenta atklātajā konkursā “Zaļo inovāciju un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu ieviešana ražošanā”. To īstenošanas termiņš ir 24 mēneši –  līdz 2023. gada novembrim. Tostarp “NDB Timber” ieviesīs ražošanā jaunu produktu grupu – izmantojot koksnes atgriezumus un atlikumus, apvienojumā ar A klases masīvkoka lameli, uzņēmums radīs produktu, kas pēc fizikālajām un vizuālajām īpašībām pielīdzināms masīvkoksnes apdares materiālam. No apdares materiāla tiks ražoti gleznu, kanvu un foto rāmji. Uzņēmums no Norvēģijas finanšu instrumenta saņēmis dotāciju 599 932 eiro apmērā, taču kopējās projekta realizācijas izmaksas ir 1,111 miljoni eiro. Projekts top sadarbībā ar “Norwegian Institute of Wood Technology (Treteknisk)”. Savukārt “DLLA” attīstīs koka karkasa māju ražošanas celtniecības izejmateriālu, kas tiks ražots ar jaunu un energoefektīvu kokmateriālu pārstrādes līniju. Projekta īstenošanai “DLLA” no Norvēģijas finanšu instrumenta saņēmis dotāciju 371 138 eiro apmērā, bet kopējās projekta izmaksas ir 824 752 eiro. Projekts taps sadarbībā ar Norvēģijas uzņēmumu “Saga wood”.

Personāls

Valdes priekšsēdētājs

Jānis Bērziņš

Direktors

Miķelis Bukte

Lietvede

Sarmīte Stelpe

Noliktavas darbinieks

Normunds Buse

Grāmatvede

Daiga Lāce

Kompānijas detaļas

Reģistrācijas Nr.:

44103075512

Banka:

A/S Swedbanka

SWIFT:

HABALV22

Konta Nr.:

LV47HABA0551035186309
Jaunmeķeļi, SIA | Reģ.nr.: 44103075512 | Adrese: Cēsu novads , Dzērbenes pagasts . “Jaunmeķeļi“, Latvija, LV-4118 | E-pasts: info@abctimber.com