Somijas koksnes pārstrādes uzņēmums Koskisen optimizēs produktivitāti, investējot jaunā finiera lobīšanas līnijā Raute R-3

Somijā attīstās finiera ražošana. Koksnes pārstrādes uzņēmums “Koskisen”, kas atrodas Jervelē, Somijas dienvidos, ir nolēmis investēt jaunā “Raute” finiera lobīšanas līnijā R3. Bezvārpstas R3 sērijas lobīšanas līnija tiks izmantota serdeņu lobīšanai pēc esošajām lobīšanas līnijām līdz pat 30 mm serdes diametram.

Ar investīcijām “Koskisen” vēlas palielināt saplākšņa rūpnīcu izejmateriālu izmantošanu un optimizēt finiera ražošanas kopējo produktivitāti. Turklāt ar “Raute” MillSIGHTS datu vākšanas sistēmu līnija tiks integrēta “Koskisen” digitālajā pārvaldības platformā. Jaunā līnija ir pilnībā elektrizēta, automatizēta un darbosies bez apkalpes.

“Koskisen” jau ilgāku laiku meklē veidus un ievieš jauninājumus, lai samazinātu CO2 izmešu daudzumu. Arī jaunā līnija, kā vēsta avots, būs ne vien rentabla, bet arī energoefektīva un ar zemu oglekļa pēdas nospiedumu. Pirms šī pasūtījuma “Koskisen” rīcībā jau ir piecas “Raute” piegādātās finiera lobīšanas līnijas. Šis ir pirmais Raute R3-Series tehnoloģiju pārdošanas gadījums Somijā. Jaunā līnija tiks piegādāta Jervelē 2023. gada augustā.

Kompānija Raute tiek uzskatīts par vienu no pasaulē lielākajiem modernu mašīnu un iekārtu piegādātāju kokapstrādes un finiera ražotājiem un atrodas Lahti pilsētā Somijā. “Raute” kā uzņēmuma pirmssākumi datēti jau kopš 1908. gada, un tās galvenie akcionāri ir Mustakallio ģimene.

Avots: Panelsfurnitureasia.comRaute

 

Jaunmeķeļi, SIA | Reģ.nr.: 44103075512 | Adrese: Cēsu novads , Dzērbenes pagasts . “Jaunmeķeļi“, Latvija, LV-4118 | E-pasts: info@abctimber.com
Tulkot
Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Translate
Use Google to translate the website. We are not responsible for the accuracy of the translation
Перевести
Для перевода сайта воспользуйтесь Google. За точность перевода мы ответственности не несём.