Francijas kokmateriālu tirgū izaicinājums – paļauties var vienīgi uz aktuālo darījumu cenu

Šobrīd ir grūti pateikt, kā attīstīsies Francijas kokmateriālu tirgus 2022. gadā. Tāpat kā daudzās valstīs, pandēmijas krīzes dēļ pāris gadu garumā nozare ir bijusi spiesta sastapties ar dažādām pārmaiņām un patlaban, var teikt, nokļuvusi teju nezināmā augsnē, kur jebkādas prognozes ir gandrīz neiespējamas.

Pašreizējā realitāte rāda, ka vairs nepastāv nekādu pamanāmu likumsakarību vai paredzamu tendenču, un spēkā ir tikai aktuālās tūlītējās darījuma cenas likums. Līdz šim Francijas meža produktu nozare – īpaši zāģmateriālu segmentā – iepriekš nekad nebija īsti piedzīvojusi tūlītējo jeb ātro darījumu tirgus praksi un nav radusi strādāt šādā režīmā. Ilgtermiņā līdz šim šajā jomā bija drīzāk paredzamas, saprotamas likumsakarības, pat ja profesionāļi pēdējos gados bija novērojuši tendenci uz līguma nosacījumu dezintegrāciju klientu un piegādātāju attiecībās.

 

Avots: Fordaq

Foto: Karsten Winegeart / Unsplash

Jaunmeķeļi, SIA | Reģ.nr.: 44103075512 | Adrese: Cēsu novads , Dzērbenes pagasts . “Jaunmeķeļi“, Latvija, LV-4118 | E-pasts: info@abctimber.com
Tulkot
Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Translate
Use Google to translate the website. We are not responsible for the accuracy of the translation
Перевести
Для перевода сайта воспользуйтесь Google. За точность перевода мы ответственности не несём.